Edit
hakkımızda

Çevre dostu ,yenilikçi gelişimleri takip ederek , Müşterilerimize ,çalışanlarımıza en yüksek faydayı sağlamak için ,yenilikçi  hizmetler

iletişim
gees enerji

Hakkımızda

0 +

Yılların Deneyimi

0 +

Tamamlanan Projeler

0 +

Partnerlerimiz

hakkımızda

En iyi şekilde yenilenebilir enerji

GEES Enerji Türkiye güneş enerjisi sektöründe, trendleri belirleyen, hizmet ve müşteri memnuniyeti noktasında zirveyi temsil eder.

GEES Enerji, Yenilenebilir enerji sektöründe hizmet vermektedir. Konya ilinde Selçuklu ilçesinde olan GEES Enerji, Yenilenebilir enerji kategorisinde hizmet veren firmadır. Türkiye genelinde ve yurt dışında GEES Enerji olarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. geesenerji.com üzerinden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

GEES Enerji hakkında ki güncel iletişim bilgilerine, geesenerji.com adresinde ulaşabilirsiniz. GEES Enerji konumu,  projeleri ve diğer detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

En çok arananlar listesinde bulunan GEES Enerji elektrik üretmek için güneş panelleri ve ilgili diğer bütün ekipmanları en iyi fiyat/kalite dengesiyle ve en iyi ödeme koşullarıyla son kullanıcın hizmetine sunan GEES Enerji aynı zamanda kurulum ve teknik destek hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini zirveye çıkarmaktadır.

Vizyonumuz

Dünyamızı ve insanlığın geleceğinin doğaya zarar vermeyen enerji kaynakları ile desteklenmesini sağlayan, bu doğrultuda insanoğluna yeni teknolojiler sunan, tüm ürün ve hizmetlerinde önceliği müşteri odaklılık ve yüksek kalite olan, sektörde fark yaratan ve dünya lideri olma yolunda ilerleyen bir firma olmaktır

Misyonumuz

Ülkemiz enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük etmek, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırmak, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile desteklemek, hizmetlerin kalitesinin arttırılmasını sağlamak, tüm çalışanlarının bir aile olarak yaşadığı ve parçası olmaktan keyif duyduğu bir şirket olmaktır

Neden Gees enerji

Değişim sizin elinizde

Yılların tecrübesi

GEES Enerji olarak yıllardır sektörde hizmet vermekteyiz. Temiz ve tasarruflu bir yaşam için doğru adrestesiniz.

Yenilikler

Kendimizi her geçen gün daha ileri taşıyoruz. Bu gelişmelerden ve yeniliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Profesyonel

İşimizi en profesyonel şekilde yapmaya çalışıyoruz sitemizde de gördüğünüz üzere müşterilerimizin geri dönüşleri ve referanslarımız ile bunu kanıtlıyoruz.

İletişim formu

Projelerinize bugün başlayın